UEFA Avrupa Ligi Günün Bankosu / 2.5 ÜST (14.09.2017)

0

14 Eylül Perşembe gününe özel günün bankosu geldi! Her gün 2/2 yapmaya devam.. Perşembe maçları arasından günün bankosunu seçtik.. 14 Eylül Perşembe günün bankosu ile de kazandıracağız.. UEFA Avrupa Ligi’nden veriyorum. Günün maçını kuponlarınıza yazabilirsiniz. NGSBAHİS oranı ile sizlerle.. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

UEFA Avrupa Ligi Günün Bankosu / 2.5 ÜST (14.09.2017)

Dinamo Kiev – FK Skenderbeu Korce 2.5 gol üst @ 1.50

Dinamo Kiev’e bu maçta çok güveniyorum.. Tek başına 3 gol atacaktır. Ev sahibi 2.5 gol üstü de alabilirsiniz. Skenderbeu vasatın da altında bir takım. Gruplara kalması da başarıdır.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. SAVOYBETTİNG’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER