Sudamericana Kupası maç tahminleri 30.05.2017

0

Sudamericana Kupası iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 30 Mayıs Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. Günün maçlarına özel banko tahminleri. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

516 Patriotas – Everton de Vina

İlk maçı frikik golüyle 1-0 kazanan Everton, oyun üstünlüğünü de hiç vermemişti. İlk maç muazzam bir zeminde oynanırken; Patriotas’ın sahası La İndependencia çok kötü durumda ve 2850 metre yüksek rakım avantajı var. Ayrıca Patriotas’ın sahasında ilk kez bir uluslar arası kupa maçına çıkacağını hatırlatalım. Everton’da 10 gollü forvet Ceratto ile 3 gollü forvet Morelo yoklar. Burada gol umutları istikrarsız giden Becerra ve Almeida ikilisi olacak. Alışık olmadıkları bir coğrafi bölgede maç yapacaklar. Son 6 maçın 5’inde gol yiyen takımın 1-0’ı korumaya yönelik oyun anlayışını bence başarılı olamaz. Patriotas galip gelir.

515 Defensor Sporting – Ldu Quito

Uruguay Açılış Ligi’nde mutlu sona ulaşan Defensor’da 16 gollü forvet Maxi Gomez’in Celta’ya gitmesinden sonra ve iki cezalıyla çıktığı El Tanque Sisley maçında ne yapacağı meçhuldü, 2 kez öne geçtikleri maçta duran top golleriyle 1 puana razı oldular. Quito’daki ilk maçta yüksek rakıma karşın 2-2 ile döndüklerinden avantaj onlarda. Cardacio, Maulella ve Rabunal oynayamayacaklar. Ligde tarihinin en kötü ilk 16 haftasını geçiren LDU Quito’da kaos var. Son 12 maçında kazanamayan takımda yönetim futbolcu maaşlarında%30 kesinti uygulayarak önlem alma kararı aldı ama sert tepkiyle karşılaştı. Araujo ile Guerrero yok. Defensor’un sahası Franzini yetersiz olduğundan maç Centenario’da. Defensor iç sıkıntılar yaşayan rakibini yenerek turlar.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER