Salı Günün Bankosu / MS 1 (17.10.2017)

0

17 Ekim Salı gününe özel günün bankosu geldi! Şampiyonlar Ligi maçlarından iki maç seçtik.. Şampiyonlar Ligi demek para demek! Günün Ev sahibi kazanır bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor.  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Salı Günün Bankosu / MS 1 (17.10.2017)

Real Madrid – Tottenham 1 @ 1.50

Real Madrid sahasında her zaman favoridir. Son dönemlerde biraz sallantıda olsalar da bu tarz maçları kazanacak güçleri her zaman var. Ronaldo’nun Şampiyonlar Ligi’ne olan özel ilgisi de malum.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. SüperBahis’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER