Salı Günün Bankosu / MS 1 (10.10.2017)

0

10 Ekim Cuma gününe özel günün bankosu geldi! Günün Ev sahibi kazanır bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor.  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Salı Günün Bankosu / MS 1 (10.10.2017)

Portekiz – İsviçre 1 @ 1.65

Portekiz sahasında Dünya Kupası’na DİREK katılma maçına çıkıyor. Birebir rakibi ile sahasında karşılaşacaklar. Ronaldo ve arkadaşlarına bu maçta güvenmek gerekiyor. İsviçre iyi savunma yapıyor ancak oyunu geride karşılama istekleri onlara pahalıya patlar diye düşünüyorum.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. SüperBahis’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER