Pazar Günün Bankosu / MS 1

0

Pazar maçları arasından günün bankosunu seçtik.. 20 Ağustos Pazar günün bankosu ile de kazandıracağız.. İspanya La Liga’ndan veriyorum. Günün maçını kuponlarınıza yazabilirsiniz. NGSBAHİS oranı ile sizlerle.. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

Pazar Günün Bankosu / MS 1

Barcelona FC – Real Betis H1 @ 1.45

Barcelona’da Neymar ayrıldı.. Süper Kupa’da üst üste iki yenilgi birden Real Madrid’e karşı alındı. Çok kötü bir başlangıç yaptılar. Suarez de bu maçta forma giymeyecek. Ancak Messi böyle zamanları sever. Ön plana çıkacaktır. Tek başına ben burdayım diyeceğini düşünüyorum.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. NGSBAHİS’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.    

CEVAP VER