Pazar Günün Bankosu / MS 1 (19.11.2017)

0

19 Kasım Pazar gününe özel günün bankosu geldi! Hafta sonu maçlarından iki maç seçtik.. Günün Ev sahibi kazanır bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor.  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Pazar Günün Bankosu / MS 1 (19.11.2017)

Trabzonspor – Osmanlispor FK 1 @ 1.66

Rıza Çalımbay, değer verdiğim bir teknik direktör. Felsefesinin temeline takım oyununu koyan tecrübeli hoca, tatlı-sert karakteriyle de gittiği her yerde başarıyı yakalıyor. Belki Trabzon’un, G.Saray ile Kayseri maçlarındaki futbolu muhteşem değildi ama mücadele güçleri yüksekti. Şimdi taraftarları önünde 3 puan dışında hiçbir seçeneğin bulunmadığı kapışmaya çıkıyorlar. Osmanlı’nın, F.Bahçe beraberliği rakip teknik direktörle alakalıydı. İçeride hızlı başlayacak Trabzon’a aynı direnci gösteremezler.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Savoybetting’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER