Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST

0

Pazar maçları arasından günün 2.5 üst bankosunu seçtik.. 20 Ağustos Pazar günün bankosu ile de kazandıracağız.. İspanya La Liga’ndan veriyorum. Günün maçını kuponlarınıza yazabilirsiniz. NGSBAHİS oranı ile sizlerle.. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST

Deportivo La Coruna – Real Madrid 2.5 GOL ÜST @ 1.45

Real Madrid bu sezon da şampiyonluğun en büyük adayı. Ronaldosuz bile çıktıkları maçlarda artık sorun yaşamıyorlar. Saat gibi işleyen bir sistemleri var. Asensio elbette en fazla heyecan veren isim olmaya başladı. Onun da bu maçta sahne alacağını düşünüyorum.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. NGSBAHİS’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.    

CEVAP VER