Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST (19.11.2017)

0

19 Kasım Pazar gününe özel günün bankosu geldi! Hafta sonu maçlarından üst maçını seçtik. Bugün bol gollü maçlar olacaktır. Günün 2.5 gol üstü bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor.  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta sonu programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST (19.11.2017)

Alanyaspor – Malatya Bld.Spor 2.5 gol üst @ 1.60

Yeni Malatya galibiyetler alırken de bunların tesadüf olduğunu söylüyordum. Sarı-kırmızılılarda organizasyon kabiliyeti zayıf. Gol için ya Adem’in şapkadan tavşan çıkarması lazım, ya da karambol futbolunda rakiplerin hata yapması… Alanya’da ise Vagner Love ile Emre Akbaba müthiş uyumlu. Ancak hem defansif önlemleri aksatabilen, hem de kolay havaya girebilen bir takım. Yani 4-0’lık Akhisar zaferinin rehavetini yaşayıp, 1 yazanları ters köşe yapabilirler. 2.5 üstü daha risksiz.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Savoybetting’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER