Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST (01.10.2017)

0

1 Ekim Pazar gününe özel günün bankosu geldi! Günün 2.5 gol üstü bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor. Üst maçını da Süper Ligi’nden seçtik..  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta sonu programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Pazar Günün Bankosu / 2.5 ÜST (01.10.2017)

Beşiktaş JK – Trabzonspor 2.5 gol üstü @ 1.70

Beşiktaş’ta önemli eksikler var. Ancak kadro bu sezon çok alternatifli. Hatta bu durum Lens ve Negredo gibi fazla süre alamayan yıldızlar için bir fırsat olabilir. Beşiktaş geçen sezondan beri lig ve Avrupa’yı aynı anda götürmekte zorlanmadı. Trabzonspor ise son Alanyaspor mağlubiyeti ile gene çok sıkıntılı bir sürece girdi. Bence gönderilmesi hata olur ama Ersun Yanal’ın koltuğunun sallandığı söyleniyor. Halbuki sonuç olarak karşılığını alamasa da çok kötü bir durumda olduklarını söylemek zor. Özellikle de gol yollarında çok etkililer. Zaten biraz da bu durumdan dolayı gollere yönelip Beşiktaş’ın yorgunluk ve Trabzonspor’un son şansını iyi kullanabileceği riskini ortadan kaldırmak lazım.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. SüperBahis’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER