NBA PlayOff iddaa tahminleri 22.05.2017

0

22 Mayıs Pazartesi NBA Playoff iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Cleveland sahasında Boston’u konuk ediyor.. Cleveland seride 2-0 öne geçti bile.. İddaa’da kazandıran tahminler ile kazanın.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

674 Cle Cavaliers – Bos Celtics

Doğu yarı finalinde Cleveland tahmin edilenden çok rahat bir şekilde elini kolunu sallaya sallaya NBA finaline doğru yürüyor. Boston’da oynanan ilk iki maçı 117-103 ve 130-86 gibi tarihi bir farkla kazanan Cleveland, evinde oynanacak 3. maçı da üstün tamamlayarak rakibinin tüm umutlarını söndürmeye hazırlanıyor. Celtics evindeki iki maçı kaybetmek yetmezmiş gibi bir de takımın lideri, Isaiah Thomas’tan gelen kötü haberle sarsıldı. Play-off’ların başından beri kalçasında sakatlığı bulunan Thomas’ın bu rahatsızlığının artık kendisini çok zorladığı ve daha kötüleşmemesi için Thomas’ın kalan maçlarda forma giymeyeceği açıklandı. En büyük hücum silahından yoksun moralsiz Celtics karşısında Cavaliers’ın 3. maçı farklı kazanmasını bekliyorum.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER