Kel Manay Banko Maç yorumları 17.05.2017

0

17 Mayıs Çarşamba banko iddaa maç yorumları ve banko maçlar.. 17.05.2017 Çarşamba maçlarından seçmeler.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

504 Fenerbahçe – Başakşehir

Lider Beşiktaş arasında 2 puan farkı olan M. Başakşehir, bu hafta Türkiye Ziraat Kupası’nda Fenerbahçe’ye konuk oluyor. Bir yandan Süper Lig’de Şampiyonluk ipini göğüslemek, bir yandan Ziraat Kupası’nda Kupa’yı kazanmak isteyen M. Başakşehir için kritik ve bir o kadar önem arz eden bir hafta olacak. Şampiyonluk yarışında İddaa’sı olmayan Fenerbahçe, Türkiye Ziraat Kupası’nda Kupa’yı kazanıp, Lig’i ilk 3’te bitirip taraftarın gönlünü almaya çalışacak. Bu Maç’ta her an, her şeyin olabileceği riskli bir maç. Şahsi kanaatimce;
İY/MS – 2/1

519 Southampton – Man. United

İki takım da son zamanlarda performans düşüklüğü yaşıyor. Son 5 haftayı göz önüne alırsak iki Takım’ın da performansların da düşüş olduğunu göreceksiniz. Son 10 Maç’ta Man. United’ın rakibine karşı 6-2 üstünlüğü bulunuyor. Oynanan son 10 Maç’ta kaleleri boş geçmeyen iki takım da bu Maç’ta pas geçmeyecektir. Kanaatimce;
KG Var.

528 Celta Vigo – Real Madrid

Formunu korumaya devam eden Real Madrid, son 10 Maç’ta Celta Vigo’ya karşı 7-2 üstünlüğü bulunuyor. Kale’yi boş geçmeyen Real Madrid’i, Celta Vigo takip ediyor. Genelde son 10 Maç’ta skor’un üst bitmesi cazip avantaj olarak değerlendirilebilir. Maç’ın favorisi şüphesiz Real Madrid olsa da, iki takım da pas geçmeyecektir. Güzel ve gollü bir maç olur.
Üst

527 Juventus – Lazio

Keyifli ve banko maçlardan bir tanesi de şüphesiz bu maç olacaktır. Juventus’un rakibi Lazio’ya karşı, 9’da 9 üstünlüğü bulunuyor. 1 maç berabere biterken, Lazio’nun galibiyeti bulunmuyor. Oynanan son 10 Maç’ta kriterlere bakıldığında genelinde skorun alt bitmesi gözlerden de kaçmıyor.
Sürprizlerle dolu bir maç olacağını düşünüyorum.
İY/MS – 1/1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER