Kel Manay Banko iddaa tahminleri 16.05.2017

0

İddaa fenomeni KEL MANAY’dan 16 mayıs salı banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

442 / Arsenal – Sunderland

Bu maç Arsenal için oldukça bir hayli önem taşıyor. Avrupa Kupa’larında UEFA’ya gitmekte azimli ve kararlı olan Arsenal, Sunderland maçına adapte olmuş durumda.
Arsenal’in, Sunderland’a karşı son 10 Maç’ta; 7 galibiyet, üstünlüğü ön planda ve 3 beraberlikle, mağlubiyeti bulunmuyor. Arsenal bu maçı kazanmak için, 90 dakika şüphesiz mücadeleyi elden bırakmayacaktır.
MS 1

448 / Man. City – West Brom

Şampiyonlar Ligi ön elemeye katılmak ve Şampiyonlar Ligi’nde yerini almak isteyen Man. City, bu hafta West Brom’u konuk ediyor. Man. City’nin, West Brom’a karşı son 10 Maç’ta 10’da 10 yaparak kırılması zor bir rekora imza atıyor. Şüphesiz favori Man. City
MS 1

443 / Reading – Fulham

Konuk takım Fulham’ın ev sahibi Reading’e karşı son 10 Maç’ta 4-3 üstünlüğü bulunuyor.
İki takımın da son 10 maç’ının 6’sının karşılıklı gollerle geçmiş olması gözlerden kaçmıyor. Güzel ve gollü bir maç bizi bekliyor.
KG Var

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER