Juan KAAN Banko Tahmin 1 Mart 2018

0

1 Mart 2018 JUAN KAAN’dan Banko tahmin! 1 Mart Perşembe banko maçlardan oluşan banko iddaa kuponu.. Bankotahmin1.org farkıyla sizlerle. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Juan KAAN Banko Tahmin

631 Beşiktaş – Fenerbahçe 1 : 1.70

Üç büyükler eleştiri bombardımanına tutulduğu bir maçtan sonra çoğu zaman olumlu tepki verirler. Fenerbahçe’nin de pazar akşamı gibi etkisiz kalmasını beklemiyorum. Özellikle de hücum anlamında daha fazla bir şey bekleyebiliriz. Diğer tarafta ligde cezalı olan kilit isimlerin dönmesi ile çok daha hücum gücü yüksek bir Beşiktaş olacak. Derbilerde iç saha avantajı çok belirleyici oluyor. Bu sefer de ibre Beşiktaş’a dönük. Bu tip peş peşe oynayan takımların maçında hem maç sonucu hem de toplam golde bir seri yakalanabiliyor. 4-6 Gol de oynanabilir.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER