Cuma Günün Bankosu / MS 1 (25.08.2017)

0

Cuma maçları arasından günün bankosunu seçtik.. 25 Ağustos Cuma günün bankosu ile de kazandıracağız.. Süper Lig’den veriyorum. Günün maçını kuponlarınıza yazabilirsiniz. NGSBAHİS oranı ile sizlerle.. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

Cuma Günün Bankosu / MS 1 (25.08.2017)

Galatasaray İstanbul – Sivasspor İY 1 @ 1.75

Galatasaray 50 Bin taraftarı önünde sahaya çıkacak. İlk iki maçı farklı kazanmanın verdiği enerji ile maça hızlı başlayacaklarını düşünüyorum. İlk 60 dakika zaten Galatasaray sonuç almak için baskısını hissettiriyor. Bu maçta da farklı olmaz.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. NGSBAHİS’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.    

CEVAP VER