Cuma Günün Bankosu / 2.5 ÜST (27.10.2017)

0

27 Ekim Cuma gününe özel günün bankosu geldi! Hafta sonu maçlarından üst maçını seçtik. Bugün bol gollü maçlar olacaktır. Günün 2.5 gol üstü bankosu hazır sizleri kazandırmayı bekliyor.  NGSBAHİS oranları ile sizlere her gün banko maçlar vermeye devam edeceğiz. Hafta sonu programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

Cuma Günün Bankosu / 2.5 ÜST (27.10.2017)

Kasımpaşa – Göztepe AŞ 2.5 gol üstü @ 1.60

Bu yıl ligin flaş takımlarından olmayı başaran Göztepe, Alanya’ya son anlarda 2 puanı kaptırdığı maçta, Beto ve Peybernes’i de sakatlığa kurban verdi. İki oyuncunun da sakatlığı ciddi değil ama oynayamamaları halinde geride bir sıkıntı olabileceği açık. Kasımpaşa’ysa skor yükü tamamen Trezeguet ve Neumayr’a bağımlı olunca sükseli başladığı ligde düşüşe geçti. Antalya önünde kırmızı kart gören Murillo cezasını kupada çekti, oynayabilecek durumda. Kalite itibariyle Göztepe bir adım önde ama savunma sorunları yaşayabilirler.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. SüperBahis’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER