Çarşamba Günün Bankosu / MS 1 (23.08.2017)

0

Çarşamba maçları arasından günün bankosunu seçtik.. 23 Ağustos Çarşamba günün bankosu ile de kazandıracağız.. Şampiyonlar Ligi’nden veriyorum. Günün maçını kuponlarınıza yazabilirsiniz. NGSBAHİS oranı ile sizlerle.. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

Çarşamba Günün Bankosu / MS 1 (23.08.2017)

Liverpool FC – 1899 Hoffenheim 1 @ 1.71

Liverpool deplasmanda kazanmasını bildi. Arada çok ciddi kadro farkı var. Premier Lig temsilcisi kazanmak zorunda değil ancak sahasında Hoffenheim karşısında gollü bir maç çıkaracaklarını düşünüyorum. Kazanarak Şampiyonlar Ligi’ne merhaba diyeceklerdir.

Her gün en güvendiğimiz maçları buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. NGSBAHİS’e üye olarak anında 20 TL bonus alabilirsiniz. Üye olup bize üye adını mail atanlara özel kuponlarımız olacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.    

CEVAP VER