Basketbol iddaa maç yorumları 11.12.2017

0

11 Aralık Pazartesi basketbol iddaa tahminleri. Basketbol maçlarına özel tahminler ve kuponlar sitemizde. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

794 Le Mans – Nanterre

6’da 6 ile girdiği Fransa Ligi’nde başlangıçtaki istikrarını son 5 haftada yitiren Le Mans, son hafta ASVEL karşısında bu 5 haftadaki 3. yenilgisini aldı. Buna karşın Monaco’nun ardından ligde 2. sıradaki yerini koruyan Le Mans, ligin en savunmacı takımlarının başında geliyor. Rakibi Nanterre ise aksine hücumu ön planda tutan yapısıyla biliniyor. Schaffartzik, Murphy ve Aminu gibi Türkiye’de daha önce forma giymiş isimlerin yer aldığı Nanterre ise son hafta Limoges’a evinde kaybetti. Bu zor maçta ev sahibi avantajı ve savunma düzeyiyle Le Mans galibiyete yakın olan taraf. MS 1 akılcı bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER