988 Fenerbahçe – Panathinaikos Banko Tahmin

0

25 Nisan Salı EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 988 kodlu Fenerbahçe – Panathinaikos iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

988 Fenerbahçe – Panathinaikos

Fenerbahçe, deplasmandan 2-0 ile dönerek büyük avantaj yakaladı. Artık Final Four için geri sayım başlamış oldu. Temsilcimiz sahasında ilk maçta büyük bir seyirci desteğiyle oynayacaktır. Bu hem takımlarına teşekkür, hem de Final Four’u kutlama desteği olacaktır. Fenerbahçe’nin son yıllardaki en önemli özelliği, havasını bulduğunda performansının tavan yapması. Bogdanovic’in yakaladığı olağanüstü performans, Udoh’un pota altını yine karartması, ilk iki maçta Panathinaikos’un çift haneli farkları yakalasa da temsilcimize boyun eğerek, özgüven kaybına uğraması bu maçta Fenerbahçe’yi çok avantajlı kılıyor. Normal sezonda iç sahada oynanan karşılaşmada da temsilcimizin rakibini çok rahat devirmesi, özellikle hücumda çok akıcı bir oyun sergilemesi, benzer bir skorun ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Her ne kadar Panathinaikos ya tamam ya devam maçına çıkacak olsa da, Fenerbahçe’nin rahat bir galibiyek olması yüksek ihtimal olarak duruyor. Bu nedenle temsilcimiz lehine ve üst tercihleri yakın duruyor. 

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER