981 Boston Celtics – Washington 7. Maç Tahmin

0

16 Mayıs Salı NBA Play off maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

981 Boston Celtics – Washington Wizards

Cleveland Cavaliers’ın konferans finalindeki rakibini belirleyecek maçta Boston Celtics evinde Washington Wizards’la karşılaşacak. Serideki ilk 6 maçta taraflar sahalarında kayıp vermedi. Celtics de Wizards da iç sahada oynadıkları 3 maçı kazandı. Washington’da oynanan 6. maç büyük çekişmeye sahne olurken John Wall’un bitime 3.5 saniye kala attığı üçlük ve ardından Celtics’in lideri Isaiah Thomas’ın kaçırdığı şut Wizards’a seride durumu 3-3’e getiren 92-91’lik zaferi getirdi. Celtics’liler kazanabilecekleri bir maçı adeta rakiplerine teslim ettikleri için üzgün olsa da taraftarları önünde Washington’ın fişini çekeceklerinden emin konuşuyorlar. Serinin 2. maçında 53 sayı kaydettikten sonra oynanan 4 maçta sadece 19.3 sayı ortalamasında kalan Isaiah Thomas ‘7. maçlar büyük oyuncularının ünlerini kazandıkları, efsanelerin doğduğu maçlardır. Bu maçta oynayacağım için çok heyecanlıyım. Başladığımız işi bitireceğiz’ diyerek özgüvenini bir kez daha yansıttı. Boston’da bu seride şu ana kadar oynanan maçların ortak teması hızlı tempo ve yüksek şut yüzdeleriydi. TD Garden’daki üç maçta elde edilen toplam sayı ortalaması 228.6 oldu. Ölüm kalım maçında savunmaların çok daha dikkatli olacaklarını düşünsem de sayı barajının aşılmasını bekliyorum.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

 

CEVAP VER