980 Gs Warriors – Cle Cavaliers Banko tahmin

0

NBA Play off Finalleri 5. maç! Gs Warriors – Cle Cavaliers karşı karşıya geliyor.. 980 kodlu Gs Warriors – Cle Cavaliers maç tahmini. Seride 3-1 Golden State önde.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

980 Gs Warriors – Cle Cavaliers 

Bir maç hakkında yorum yaparken olayı sponsorlara ya da reklam ve merchandising gelirlerine bağlayıp noktalamak teknik olarak çelişki yaratır. Nba finalinin 5.maçında Cleveland geçen seneyi tekrarlamak adına Oracle Arenaya tekrar çıkıyor. Seride durum 3-1 ve Cleveland seriye ve şampiyonluğa tutunmak adına bu maçı kazanmaktan başka şansı yok. 4.maçın analizini yapmak gerekirse, Cleveland’ın nasıl bu kadar rahat kazandığının cevabı savunma-hücum ilişkisinde saklı. İlk 3 maçta Cleveland istediği gibi hücum edememiş ve Golden State’i durduramayınca 3 maçta ortalama 15 sayı fark yemekten kurtulamadı. Golden State daha önceden bahsettiğimiz gibi Kevin Durant farkını seride hissettiriyor. Son maçta değişen nokta ise Cleveland savunmayı biraz daha agresifleştirdi ve Golden State’e dış atış imkanını kısmayı başardı. Aslında Golden State tarafından serinin diğer maçlarına baktığımız zaman 3.maç 33, 2.maç 43 ve ilk maçta da 33 dış atış deneme bu denemelerde (kaybedilen maç dışında) 3 maçta %41.8 ortalama yakalamayı başardılar. Fakat kaybedilen 4.maçta bu ortalama 28 atışla %28’e düşünce maça geri dönemediler. Kevin Durant üstündeki baskıyı atmak adına çok iyi yaptığı şekilde faul aldırıp çizgiye gidip çizgide 15/16 atsa da dış atışlarda tıkanıp gerekli yardımı Curry ve Green’den alamayınca hücumların sık sık tıkandığı durumlar oldu. Cleveland cephesine bakıldığında LeBron James, Irving ve Love 94 sayı atarak kilidi açtılar. %53 dış atış yüzdesiyle oynayan takım, 24 tane 3 sayılık bularak playoff tarihinde yeni bir rekora imza attı. J.R Smith’den 15 sayılık bir destek gelince seri 5.maça taşındı. 5.maçta ‘comeback’ dediğimiz geri dönüşlerin yaşanması zor gibi, eğer Cleveland maçı kafa kafaya götürmezse maça geri dönmesi imkansıza yakın olur. Geçen seneden 5.maçı hatırladığımızda seri yine 3-1 ve Oracle Arenada oynanan 5.maçta ilk yarı 61-61 bitmiş Cleveland 3.ve 4.çeyrek Irving ve James’la gaza basarak maçı koparmışlardı. Bugün tarihin tekerrürden ibaret olacağını ve ben Cleveland’ın bir kez daha maça tutunacağını düşünüyorum. Açılan handikapla Cleveland’ın yanında bir kez daha durmak makul.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER