964 Darüşşafaka Doğuş – Real Madrid Banko tahmin

0

28 Nisan Cuma EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 964 kodlu Darüşşafaka Doğuş – Real Madrid iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

964 Darüşşafaka Doğuş – Real Madrid

Final Four yolunda 4. randevu. Real seriyi 2-1’e getirirken yanıltmadı. Toplamda 39:25” süre alan Wanamaker üstüne baskı kurup Clyburn savunmasını riske edip  üçüncü çeyrekte galibiyeti garantiledi. Daçka alternatifi olmayan üç oyuncunun eline baktıkça daha önceki maçta da belirttiğim gibi sakatlık,ceza,form yada savunma ile rakip takım çözüm üretmekte zorlanmıyor. Real biraz daha zorlansa Reyes zaten Wilbekin’i durdurmak için görevlendirilmişti. Yaptığı sert faul sonrası Wilbekin epey süre alamadı 28:13” dakika  ile 18 sayıda oyunu tamamladı. Pablo Laso bu galibiyet ile Daçka’nın şifresini çözdüğünü gösterdi. Son maç için Daçka’yı İspanya’ya kadar yormayacak olan Real seriyi zorlanmadan 3-1 yapacaktır.

Tahmin: 2/2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER