961 Khimki – Valencia Basketbol tahminleri

0

13 Ekim Cuma BASKETBOL maç yorumları ve iddaa tahminleri. 961 iddaa kodlu Khimki – Valencia maçına özel analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

961 Khimki – Valencia

Khimki iki sene sonra VTB’de tekrar final oynamayı başardı. Eurocup’da çeyrek finalde Valencia karşısında kaybettiler.. Bu sezon tekrar Euroleague’deler. Takımın başına Giorgos Bartzokas geçti. Sokolov, Vyaltsev, Zaytsev, Todorovic, Monya ve yıldız guard Shved takımda kaldı. Stefan Markovic, Charles Jenkins, Thomas Robinson, Anthony Gill, Malcolm Thomas, James Anderson ile anlaştılar. Tyler Honeycutt takıma geri döndü. Valencia, uzun yıllardır İspanya liginde yarı finalde devlere takılıyordu. Geçen sezon tüm serilerde Euroleague takımlarına karşı net üstünlük kurup sahalarında maç kaybetmeden şampiyonluğa ulaştılar. Eurocup’da finalde Malaga karşısında son çeyrekte krize girmeseler Eurocup’ı tekrar kazanacaklardı. Takımın başarısında büyük pay sahibi olan koç Pedro Martinez ayrıldı. Önceki 2 sezon Canarias’ı çalıştırmış Txus Vidorreta takımın başına geçti. Khimki, Gomelsky hazırlık turnuvasını kazanarak moral topladı. Son olarak anlaştıkları Thomas Robinson da takıma dahil oldu. Todorovic sadece Euroleague’de oynayacak. Valencia, sezona Süper Kupa’yı kazanarak başladıktan sonra ligte de kayıpsız yoluna devam ediyor. Hafta sonu sakatlığından oynamayan San Emeterio’nun durumu ciddi değil ve bu maçta oynayabilir.. Diot ve Williams bir süredir yok. Green takıma hızlı adapte olduğunu hazırlık döneminde göstermişti ve lige de çok iyi bir başlangıç yaptı. Rusya’da çekişmeli bir maç olacağını tahmin ediyorum.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER