9 Kasım Perşembe iddaa kuponu

0

9 Kasın Perşembe banko iddaa kuponu. Eleme maçları ve hazırlık maçlarından size özel 3 maç seçtik! Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

9 Kasım Perşembe iddaa kuponu

694 Hırvatistan – Yunanistan İY1 : 1.55
192 İskoçya – Hollanda KG Var : 1.55
188 Romanya – Türkiye KG Var : 1.55

Toplam Oran:3.72

199 Nacional – Boston River

Bu lig özelinde konuşursak, Nacional rakibinin puan anlamında gerisinde ama her açıdan çok üstün. Bir kere Nacional, Intermediate’de şampiyon oldu. Boston River, 2016’da tarihinde ilk kez uluslar arası arenada boy gösterme şanslı yakalamış bir ekip. Nacional’in şampiyonluk şansı zor, Apertura’yı da Defensor’a kaptırmışlardı. Haliyle genel tabloda ilk 4’te kalarak bunu başarmaları gerekiyor. Eğer bu maçta kazanırlarsa, kalan 7 hafta öncesi rakiple aralarında oluşan 19 puanlık farkı 22’ye çıkartarak, ilk 3’ü garantileyecekler. Polenta ve Otormin hazır durumdalar yalnızca milli takıma giden Zunino oynayamayacak. Clausura’daki 8 haftada tek yenilgisi kalite ve tecrübe bakımından Penarol’e karşı olan Boston River, o tarihten bu yana ilk defa böylesine kuvvetli bir takıma karşı. 25 günlük aradan beraberliğe karşın etkili bir Montevideo Wanderers beraberliğiyle döndüler. Flores ile Perez’in durumları şüpheli, Rodriguez sakat, Fenix kapışması öncesi 4 oyuncu da sınırda. Nacional’i son maçta hem futbol hem skor yönünden beğendim. Çünkü önceki haftalarda kazanırken de oyunu güven vermiyordu. ‘’1’’ denenir.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER