9 Kasım Perşembe Banko Tahminler ve Maçlar

0

9 Kasım Perşembe gününe özel banko maçlar ve iddaa tahminleri. Hafta içi programından size özel seçtiğimiz maçlarla kazancınızı arttırın! Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

194 Rampla Juniors – El Tanque Sisley

Genel tabloya göre El Tanque, düşme hattının 2 basamak üzerinde olduğundan önceliği lige tutunabilmek. Sudamericana pozisyonundaki Rampla’nın 7 puanlık da avantajı var. Ev sahibinde Soto cezasını, Candido’da sakatlığından kurtulup takıma döndüler. Bir tek Odriozola yok. El Tanque’de deNacional maçı rehavetinin lige verilen zorunlu arada geçtiği muhtemeldi ama her açıdan kötü durumdaki Fenix’e yenemeyerek şaşırttılar. Ramirez’in sakatlığı sürerken, 2 gollü forvetleri Herrera cezalı. Alternatif bahislerin kapalı olduğu ortamda şartlar biraz daha beraberliği işaret ediyor.

193 Atl Fenix – Liverpool Montevideo

Bir tarafta 4 maçtır kazanamayan Fenix diğer yanda 3 maçtır kaybeden Liverpool Montevideo. Buna karşın ikisinin de ortalaması rahat ve Libertadores şansları yok, Sudamericana’da mucizeden öteye geçmesi zor. Fenix’te mali sorunlar iyice büyüdü.Futbolculara ödemelerinin yapılmaması, yönetimin vaatlerini yerine getirmemesinden dolayı El Tanque Sisley maçı sonrası bu mücadeleye antrenmansız çıkacaklar. Urruti ile Ramos’un sakatlıkları bulunuyor. Liverpool, Nacional’in bireysel kaliteli ayaklarını durduramadı. Öncesinde de yine genel tabloda ilk 5’te yer alan Boston River ile Montevideo Wanderers’e yenilmişlerdi. Bu kez kendileri gibi kötü giden ve maksimum konsantrasyonla sahaya çıkamayacağı kesin olan Fenix var. De Amores, Toma ve Latorre sakatlar. Beraberliğin ağır bastığını düşünüyorum.

197 Rubio Nu – Libertad

Rubio Nu, 1.055 ortalamayla, 0.820 ortalaması olan Trinidense’den sonra en kötü takım durumunda ve düşme potasında bulunuyor. Bu maçı kazanırlarsa, genel tabloda 9.sırada olup; Cerro Porteno maçını kaybeden Nacional’i geçecekler. Dışarıya göre içeride daha kötüler ama eksikleri bulunmuyor. Apertura şampiyonu Libertad, Libertadores’i de garantileyince; Clausura’da hiç önemsemeyip, 12 takımlı ligde 11.sıraya kadar düştü. Aylardır tek yoğunlaştıkları kulvar Sudamericana oldu. Jubero’da bu doğrultunda haftasonu 1-0 kaybettikleri Trinidense kapışmasında tüm aslarını dinlendirmişti. Bu kez de ay sonundaki yarı finaldeki İndependiente maçına kadar rotasyonları sürdürecek. 2017’de 50 maça çıkmış ekip as-yedek karışımı 11 ile sahada olacak. Son 9 maçtaki iki galibiyetlerinden birisi Sudamericana’da sahalarında Racing’e diğeri her ne kadar revizyona gitseler de rakipte kendilerinden kiralık giden, sakatlar ve cezalarından dolayı 6 kritik eksiği vardı bunu avantaja çevirdiler. 2017’deki 3 maçlarında da denge bozulmadı. Rubio Nu yine mağlup olmaz.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER