893 Valencia – Real Madrid basketbol tahminleri

0

15 Ekim Pazar Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 893 kodlu Valencia – Real Madrid maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

893 Valencia – Real Madrid

Haftanın maçında geçen yılın lig finalistleri karşılaşıyor. Hafta arası Avrupa podyumunda Real, Efes’i geçerken Valencia iyi oynadığı maçta Moskova havasından etkilenip Khimki’ye mağlup oldu. Ligde tüm maçlarını kazandı iki ekip de. Doncic, Randolph, Ayon sezona iyi girdiler. Zaten Doncic ve Randolph, Avrupa şampiyonu olan ekibin liderleri. Valencia’da Eric Green, Dublijevic, Sastre başarılı isimler. Skoru her an lehine çevirebilecek San Emeterio, Rossom, Diot, Martinez ve Thomas gibi isimleri var. Lull ve Rodriguez’siz Real’i evlerinde gene mağlup edeceklerdir. Tahminim 1 olacak.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER