861 Kızıl Yıldız – Maccabi Tel Aviv Banko tahmin

0

26 Ekim Perşembe basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. Euroleague maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 861 kodlu Kızıl Yıldız – Maccabi Tel Aviv maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

861 Kızıl Yıldız – Maccabi Tel Aviv

Deplasmanda Khimki’ye yenilen Kızılyıldız, hücumda etkili oynamaya devam ediyor. Yeni koçuyla birlikte iyi mücadele eden Kızılyıldız bu akşam Maccabi’yi konuk edecek. Maccabi son olarak evinde Olympiakos’a yenilmişti. Son hücumu kullanamayan Maccabi’de Norris Cole ve Pierre Jackson’ın performansları takımı ciddi şekilde etkiliyor. Kızılyıldız salon avantajını iyi kullanan bir takım. Yine hücumda etkili oynayarak, kazanacaklarını düşünüyorum.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER