848 Real Madrid – Anadolu Efes basketbol tahmin

0

25 Ocak Perşembe BASKETBOL maç yorumları. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

848 Real Madrid – Anadolu Efes

Real Madrid’in üst üste 7 galibiyetin ardından geçen hafta Unicaja Malaga deplasmanındaki kaybı, fiziksel ve mental anlamda yıpranmanın bir sonucuydu. Eflatun-Beyazlılar, Ayon, Kuzmic, Randolph ve Llull gibi çok önemli eksiklere karşın olağanüstü çaba ve Doncic’in sıradışı katkısıyla son 10 haftaya girilirken ilk 4 içinde yer edinmeyi başardılar. Dev ligde artık umudu tükenen Anadolu Efes için ise bu mücadele prestij dışında pek bir anlam ifade etmiyor. Bu maçın tek olumlu yanı, onların üzerindeki baskı hissetmeyecek olmaları. Toney Douglas’ın oyun kurucu pozisyonunda hem düzene hem de skora önemli katkı veren bir oyuncu haline gelmesi, McCollum, Dragic ve Simon gibi tecrübeli şutörlerin varlığı bu maçta Efes’i, kaybetse dahi Real Madrid’i rahatsız edecek bir takım olarak ön plana çıkarıyor. Real Madrid’in de psikolojik olarak son sıradaki rakibine karşı bu maça rahat kazanırız mantığıyla çıkma ihtimali yüksek. Dolayısıyla ev sahibi kazansa dahi bunun handikapı aşmayacak bir skorla gerçekleşeceğini düşünüyorum. Son maçlarda yüksek skorları potasında gören Efes’in bu maçı bu anlamda da hedef olarak göreceğini, maçın da toplam limitin altında bir skorla biteceğini tahmin ediyorum. Alt seçeneği de yüksek limit baz alındığında değerlendirilebilir görünüyor. 

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER