848 Andorra – Gran Canaria Basketbol tahminleri

0

15 Ekim Pazar Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 848 kodlu Andorra – Gran Canaria maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

848 Andorra – Gran Canaria

Geçen sezon flaş bir çıkış geçirdikten sonra Andorra, çok önemli parçalarını kaptırdıktan sonra bu sezon 3 maçını da kaybetti. Tabi bu 3 maçı da kazanmaya çok yakınlardı. Fernandez ve bücür guard Albicy takım arkadaşlarını beslese de hücumda ritmini bulamadı. Walker da daha fazla insiyatif alabilir. Shurna da henüz dış şutları ile can yaklamaya başlamadı. Blazic, Euroleague rozetine sahip bir oyuncu olarak skorda öne çıkmış durumda. Sezon başında ev sahipliği yaptığı Süper Kupa’dan farklı bir görüntüde Gran Canaria var. 3 maçı 94 sayı ortalaması ile oynayıp kazandılar. Yüksek şut yüzdesi ile oynuyorlar. Oliver tecrübesini yansıtıyor. Ribaundlarda rakibe üstünlük kuruyorlar. Bençten çok iyi katkı alıyorlar. Eriksson üçlük çizgisi gerisinden can yakıyor. Baez çok faydalı oynuyor. Andorra Çarşamba günü Unics Kazan’a kaybederken Gran Canaria da Zenit’e karşı 97 sayı atıp kazandı. Andorra ligde 3 maçta ortalama 86 sayı yedi. Gran Canaria’nın 3 maçında ortalama 178 sayı çıktı ve bu 3 maç da üst bitti. Andorra deplasmanında da erken hücumların ön planda olacağı akıcı keyifli ve yüksek tempolu bir maç olmasını bekliyorum.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER