847 Sakarya Bşb. – Trabzonspor basketbol tahminleri

0

15 Ekim Pazar Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 847 kodlu Sakarya Bşb. – Trabzonspor maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

847 Sakarya Bşb. – Trabzonspor

Lige yeni yükselen Sakarya Büyükşehir Belediyesi ilk maçta Büyükçekmece deplasmanında son çeyrekte Walker’ı durduramayıp kazanabileceği maçı kaybetti. Bençten daha iyi katkı almaları gerekiyor. Geçen sezondan devam eden Kerem ve Jones ilk maçta kötü oynadı. Çok düşük ikilik yüzdesi ile oynadılar. Avrupa Kupası’na hayal kırıklığı yaratacak bir şekilde veda eden Trabzonspor ligin ilk maçında Clark’dan yoksun Beşiktaş karşısında son çeyrekte dağıldı ve kaybetti. Bençten katkı alamadılar. Obekpa blokları ile pota altını karartacağını gösterdi. Heslip önemli bir atıcı fakat ilk maçta 4/16 şut attı. Paul Harris ile anlaştılar. Zubcic ile yolların ayrılması bekleniyor. Sakarya’nın ikinci ligte iç sahada müthiş bir atmosfer yarattığı gözüküyordu. Yeni salon da bu maça yetiştirildi ve yabancı oyuncular da maça hazır olduklarını ve bu maç için heyecanlı olduklarını belirtti. Tarihlerinde ilk kez birinci ligde iç sahada oynayacakları maçta Trabzonspor karşısında kazanmalarını bekliyorum.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER