839 Anadolu Efes – Real Madrid banko tahmin

0

12 Ekim Perşembe BASKETBOL maç yorumları ve iddaa tahminleri. 839 iddaa kodlu Anadolu Efes – Real Madrid maçına özel analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

839 Anadolu Efes – Real Madrid 

Anadolu Efes, Bryant Dunston, Derrick Brown ve Doğuş Balbay dışında kadroyu tamamen yeniledi. Errick McCollum, Josh Adams, Brock Motum, Edo Muric, Ricky Ledo, Krunoslav Simon, Vladimir Stimac ve Birkan Batuk takımın yeni transferleri. Hafta sonu sadece 4 yabancıyla mücadele eden Karşıyaka deplasmanında 92 sayı yiyerek kaybettiler. Real Madrid ise Dontaye Draper ve Othello Hunter dışında kadroyu korudu. Ognjen Kuzmic, Fabien Causeur ve son olarak Chasson Randle’la anlaştılar. Murcia’da kiralık oynayan Facundo Campazzo takıma geri döndü. Milli takımda sakatlanan Sergio Llull uzun bir sürü forma giyemeyecek. Real Madrid, İspanya Ligi’nde şu ana kadar oynadığı üç maçın hepsini kazandı. Bu üç maçta 91 sayı ortalaması tutturdular. Efes’in de savunmada yaşadığı problemleri Karşıyaka maçında net bir şekilde gördük. Hücum silahlarının konuştuğu yüksek skorlu bir kapışma izleriz.

Tahmin : üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER