833 Sa Spurs – Min Timberwolves banko tahmin

0

19 Ekim Perşembe NBA maç yorumları ve iddaa tahminleri. NBA maçlarına özel iddaa analizleri ile kazancınızı arttırın. 833 kodlu Sa Spurs – Min Timberwolves maçına özel iddaa analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

833 Sa Spurs – Min Timberwolves

Uzun yıllardır gözardı edilen fakat hep zirveye oynayan bir San Antonio var. Duncan sonrası geçişte zorlanmadılar. Geçen sezon durduralamaz gözüken Golden State’e çelme takabilecek tek takım olduklarını gösterseler de Leonard’ın sakatlığı onları çaresiz bıraktı. Rudy Gay’i kadroya kattılar. Mills ve Gasol ile tekrar anlaştılar. Ginobili ilerleyen yaşına rağmen devam ediyor. Parker’ın sakatlığından 2 ay sonra nasıl döneceği önemli olacak. Her zaman yaptıkları anlaşmalar ile takdir toplayan organizasyon bu kez başta Gasol ve Aldridge olmak üzere bazı kontratların yanlış olduğu düşünüldü. Bençten gelen ve iyi bir sezon geçiren Simmons ve Dedmon takımdan ayrıldı. Batı’da birçok takım önemli hamleler yaparken San Antonio bu sezon kamuoyunda Golden State’i en çok zorlayabilecek ekiplerin başında gelmiyor. Draft gecesi yaptıkları hamle ile başlayan süreç Minnesota’yı bambaşka bir duruma getirdi. LaVine ve Dunn’ı gönderip Jimmy Butler’ı alarak ses getirdiler. Ardından tecrübeli oyuncular Jamal Crawford, Taj Gibson ve Jeff Teague’i kadroya dahil edip çok uzun yıllar sonra play-off adayı olduklarını net bir şekilde ortaya koydular. Towns ve Wiggins’in oyunlarını genç yaşta çok ilerlettikleri düşünülürse takım kimyasını sağladıkları takdirde takımın potansiyeli çok yüksek duruyor. San Antonio’da Leonard sakatlığından bu hafta oynamayacak. İki takım arasındaki son 11 maçı San Antonio kazandı. Minnesota için bu seriyi sona erdirme zamanı.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER