828 Portekiz – Faroe Adaları Banko tahmin

0

31 Ağustos Perşembe gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Dünya Kupası Elemeleri tahminlerine bakalım. 828 iddaa kodlu Portekiz – Faroe Adaları maç yorumu. Hafta İÇİ programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın.

828 Portekiz – Faroe Adaları

B Grubu’nun ilk sırasındaki İsviçre 6 maçta 12 gol atarken ikinci sırada bulunan Portekiz’in gol sayısı 22. Elemelere İsviçre mağlubiyetiyle başladıktan sonra oynadıkları her maçı minimum 3 farkla kazandılar ki Faroe Adaları ile deplasmanda oynadıkları maçta da 6-0’ı bulmuşlardı. İç sahada Andorra’yı da aynı skorla yendiler, bu takımlara oranla çok daha iyi bir kadrosu olan Macaristan’ı 3-0, Letonya’yı 4-1’le geçtiler. Eğer isterlerse, Faroe Adaları’na 10 gol bile atabilirler. Ama en kötü ihtimalde bile 4 handikabın altında kalacaklarını hiç sanmıyorum. Portekiz farklı kazanır.

Tahmin: 1

  • Bu sezon ligde, 2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (7 / 14)
  • Bu sezon ligde, 2 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %50 oranında galip geldiler. (7 / 14)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER