828 Cska Moskova – Valencia Banko tahmin

0

9 Kasım Perşembe Euroleague maç yorumları ve iddaa tahminleri. 828 iddaa kodlu Cska Moskova – Valencia maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

828 Cska Moskova – Valencia

CSKA iç sahada çok yüksek tempolarda oynayabiliyor ve rakiplerini de buna mecbur bırakıyor. Sergio Rodriguez ve DeColo gibi iki süper guarda sahip olan Ruslar, çok fazla top kullanan bir takımken, iç sahada yüzdelerinin yükselmesiyle istedikleri skorlara ulaşıyorlar. Valencia da Baskonia ve Real Madrid gibi ekiplere karşı olduğu gibi yüksek tempolu akımlara karşı aynı şekilde yanıt verebiliyor. Ayrıca Valencia’nın son oynadıkları Fenerbahçe maçında da görüldüğü gibi üst sıradaki takımlara karşı şansı tutmuyor. Sezonun açılış maçında da Khimki deplasmamında kaybetmişlerdi. Formda bir CSKA, bu maça da hızlı başlayacaktır.

Tahmin: 162.5 üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER