820 Olimpia Milano – Olympiakos Basketbol tahminleri

0

23 Kasım Perşembe Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 820 iddaa kodlu Olimpia Milano – Olympiakos maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

820 Olimpia Milano – Olympiakos

Olimpia Milano bu sezon inişli çıkışlı bir grafik sergilemeye devam ediyor. Kazanması beklenen maçlarda inanılmaz hatalar yaparak maçı kaybeden; favori olmadığı maçlarda ise tam aksi performans sergileyerek kazanan takım kimliğindeler. Euroleague’te geride kalan hafta arka arkaya Valencia ve Bamberg’i yendiler ancak ligde Avellino karşısında kendi sahalarında uzatma sonucunda kaybettiler. Skor üretimi konusunda istikrarlı olduklarını söylemek güç. Bu sorunu çözebilmek adına kadrolarına Jerrels’i kattılar ki esasen pozitif anlamda istedikleri verimi almış gözüküyolar. Deplasman ekibi Olimpiakos ise 2 maçlık kazanamama serisini temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş karşısında sonlandırmış; devamında sahasında Kızılyıldız’ı rahat bir oyun ile farklı geçmeyi başarmıştı. Güçlü ve derin bir kadroya sahip Olimpiakos. Milutinov, Printezis, Roberts, Strelnieks gibi kaliteli isimleri var. Deplasman maçlarında geri düşseler bile rakiplerini bir şekilde uyutarak ve tempoyu düşürerek yakalayabiliyorlar ki Fenerbahçe Doğuş maçında bunu net şekilde gördük. Milano karşısında favori Yunan ekibi.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER