818 Fenerbahçe – Olympiakos Banko tahmin

0

15 Kasım Çarşamba Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 818 iddaa kodlu Fenerbahçe – Olympiakos maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

818 Fenerbahçe – Olympiakos

Olimpiakos iyi başladığı sezonda art arda iki yenilgi aldı. Önce Barcelona deplasmanında, ardından da ezeli rakipleri Panathinaikos karşısırda çok kötü hücum ettikleri maçları kaybettiler. Spanoulis’in yokluğunda savunma ile belli bir noktaya kadar gitseler de maçlardaki sertlik arttıkça, hücumda sıkıntılar başladı. Fenerbahçe de ligin en iyi savunma yapan ekiplerinden bir tanesi. Özellikle son maçlarda rakiplerine potayı tam anlamıyla kapadı. Hafta sonundaki Daçka maçında görüntü farklıydı ama o maçta rotasyonlar, Vesely’nin diskalifiye oluşu iyi biraz farklılaştırdı. Olimpiakos karşısına tam kado cıkacak temsilcimiz, taraftarının da desteğiyle yine iyi başlayacak, yine iyi savunma yapacaktır.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER