814 Galatasaray – Bayern Münih basket tahmin

0

11 Ekim Çarşamba BASKETBOL maç yorumları ve iddaa tahminleri. 814 iddaa kodlu Galatasaray – Bayern maçına özel analiz. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

814 Galatasaray – Bayern Münih

Bayern Münih, zaten iyi olan kadrosuna flaş transferler yaptı. Sırp Milli Takımı’nın Coachu Djordjevic, Avrupa Şampiyonası’nda final oynattığı Sırp milli takımının ilk 5’indeki 3 isim Jovic, Lucic ve Macvan’ı Bayern’de buluşturdu. Bir de Lucic gibi takımda kalan Djedovic ile takımın en önemli kozlarından Booker’ı düşününce gerçekten çok tehlikeli bir takımın karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Bu takıma karşı koymak için Galatasaray’ın normalin çok üzerinde bir direnç göstermesi lazım. Ancak temsilcimizde kadronun baştan aşağı yenilendiğini hatırlatalım. Son lig maçında Gaziantep karşısında alınan farklı galibiyette ön alanda sertlik oluşturmayı başaran Göksenin ile Hopson’ın performansı önemliydi. Bayern karşısında sadece dışarıda yapılacak savunma yetmeyecektir. Mutlaka Booker’ın bulunduğu boyalı alanı da iyi savunmak gerekir. Temsilcimizin işi gerçekten zor gözüküyor. Bayern en azından handikapta kalacaktır.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER