813 Karşıyaka – Enisey Krasnoyarsk Banko tahmin

0

15 Kasım Çarşamba Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 813 iddaa kodlu Karşıyaka – Enisey Krasnoyarsk maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

813 Karşıyaka – Enisey Krasnoyarsk

Karşıya kısıtlı kadrosuna rağmen beşte dört yaptı. Geçen haftaki Murcia deplasmanından çıkarılan galibiyet altın değerindeydi. Hemen arkasından sahasında Eskişehir’e kaybettiler. Ligde sahalarında kaybetmek pek de alışık oldukları bir şey değil; ama takımın kadrosunun çok dar olması arka arkaya maçlarda performans problemi yaratıyor. Son olarak Waters sakatlandı ve onun yokluğu özellikle hücumda çok kritik. Enisey beşte iki yaptı ve gruptan çıkma şansı devam ediyor. Çok iyi kadroları yok belki ama Hilliard gibi bir iki kilit oyuncuya sahipler. Özellikle sevdikleri hızlı tempoda Karşıyaka’yı zorlayabilirler. Handikapla konuk takıma yakınım. 

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER