811 Darüşşafaka – Paris Levallois Banko tahmin

0

15 Kasım Çarşamba Basketbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 811 iddaa kodlu Darüşşafaka – Paris Levallois maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

811 Darüşşafaka – Paris Levallois

Beşte beş yapan Darüşşafaka rakiplerinin de saygısını kazandı, her takım Darüşşafaka’yı grubun en güçlü takımı olarak gösteriyor. Ben olduklarından daha fazla değerlendiklerini düşünüyorum. Hafta sonu Fenerbahçe karşısında çok önemli bir galibiyet aldılar. Hem o maçın yorgunluğu hem de beşte beşin getireceği rehavet, son şanslarını kullanan Paris karşısında farkın gelmesini engelleyebilir. Paris geçen hafta aldığı Cedevita galibiyetinin ardından hafta sonu da mucizevi bir Diaw basketiyle Bourg deplasmanında da kazandı. Direnmelerini bekliyorum.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER