797 Real Madrid – Andorra banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Mayıs Çarşamba iddaa tahminleri ve maç yorumları. 797 kodlu Real Madrid – Andorra maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

797 Real Madrid – Andorra

İspanya Liga Endesa Çeyrek Final 1. Maçı Reala Madrid Andorra’yı ağırlıyor. İstanbul’dan eli boş dönen son maçında Cska’dan da fark yiyen Real tarihi başarı yakalayıp Play-Off yapan Andorra ile karşılaşacak.Bu sene aralarında oynana üç maç beraberlik ile sonuçlandı gerçekten zor bir istatistik.Bu durum mütevazi kadrolu Andorra’nın ne kadar dişli bir ekip olduğunun göstergesi. Takımın yıldızları Shermandini ve Jelinek . Real”de finallerde alınan 2 mağlubiyet sonrası sular durulmuyor. Takımın yıldızı Lull dün yaptığı açıklamada Fenerbahçe’nin artık ekol olduğunu böyle güzel bir organizasyon da forma giyebileceğini söylemesi kafaları karıştırdı . Takım içinde  huzursuzluk yaşadığını dile getirip ya Laso ya ben der gibiydi. Geçen sene NBA tekliflerini reddedip sözleşme uzatan Lull bakalım bu sene ne yapacak? Rudy’nin mimikleri de gözlerden kaçmıyor,sıkıntıyı her fırsatta dışa vuruyor. Tartışmasız Avrupa’nın en güçlü kadrosuna sahipler. Lull ve Carrol çok form da . Profesyonel oyuncular bu durumdan  çok fazla etkilenmeyeceklerdir. Bu sefer uzatmaya gitmez Real maçı kazanır. Sayı baremi aşılmayacaktır. Tercihim alt’tan yana.

Tahmin: ALT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER