794 Fenerbahçe – Tofaş izle Banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Mayıs Çarşamba iddaa tahminleri ve maç yorumları. 794 kodlu Fenerbahçe – Tofaş maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

794 Fenerbahçe – Tofaş

Spor Toto Basketbol Süper Ligi Çeyrek Final 1. Maçı. Şampiyon, Tofaş’ı ağırlayacak. Avrupa dönüşleri her zaman zordur. Şampiyon, başarılı veya başarısız. Fener şampiyon olduktan sonra yapılan eğlence, medya günü zamanlama olarak yanlıştı. Nusret kebap, küşleme derken olaylar play-offlar’a nasıl yansıyacak göreceğiz bugün? Obrodovic’in limoni suratı gözlerden kaçmadı. Sonuçta Şampiyon bu maça taktik idman ile çıkacak. Ligde iki yenilgi alan Fenerbahçe’nin birini de Tofaş’tan aldığını unutmamalı. Tofaş peş peşe galibiyetler alıp son anda Karşıyaka’yı uzatmada geçerek ikili averaj ile burada olmayı başardı. Tofaş bu maça tüm hafta boyunca hazırlandı konsantrasyonları en üst düzeyde. Şampiyonun en büyük rakibi rehaveti olacaktır. Gene de orantısız güçler. Taraftar desteği ile Şampiyon maçı kazanır. Fark çift hanelere ulaşmaz. Tercihim handikaptan yana.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER