773 Bolivya – Brezilya Banko tahmin

0

5 Ekim Perşembe gününe özel banko iddaa tahminleri ve maç yorumları. Dünya Kupası Grup Eleme maçlarına özel iddaa yorumları. 2018 Dünya Kupası’na hangi takımlar gidecek birlikte görelim! 773 Bolivya – Brezilya iddaa tahmini. Hafta sonu programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

773 Bolivya – Brezilya

Güney Amerika’da Dünya Kupası elemelerinde bitime 2 maç kaldı. Haftalar öncesinden şansı kalmayan Bolivya ile 2018’deki yerini garantileyen Brezilya’nın kapışması kağıt üzerinde iddiasız ama Bolivya, 1985’ten beri rakibine iç sahada resmi maçlarda kaybetmiyor. La Paz’da 3 bin 600 metre rakım avantajları var. Bejarano, Escobar ve Waya sakat, Chumacero ile Campos cezalı. Tite yönetiminde elemelerde 9’da 9 yaptıktan sonra ilk kaybını Kolombiya’da yaşayan Brezilya’da Danilo, Fred, Arthur ve Tardelli bu elemelerde ilk kez çağrıldılar. Sakat Filipe Luis ile Marcelo yoklar. Monaco’dan Jorge’nin sol bekte oynaması bekleniyor. Karşılıklı skor üretilmesini bekliyorum.

Tahmin: KG VAR

45.000 kişi kapasiteli Hernando Siles Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Arjantinli hakem Fernando Rapallini yönetecek.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Bolivya 3, Brezilya 6 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Bolivya 10 gol atarken, Brezilya 26 golle karşılık verdi.
  • 2 maç 2,5 gol altında, 8 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı.
  • Bolivya 1 ve Brezilya 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER