697 Danimarka – İrlanda Cumhuriyeti Banko tahmin

0

11 Kasım Cumartesi Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 697 iddaa kodlu Danimarka – İrlanda Cumhuriyeti maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

697 Danimarka – İrlanda Cumhuriyeti

Dünya Kupası – Avrupa Elemeleri Play-Off – 1. Maçında Danimarka ile İrlanda karşılaşacak.

Danimarka gruplar kapsamında 20 puan toplayarak 2. sırada noktaladı ve tam 10 yıldır karşılaşmadığı rakibi İrlanda ile play-off turunda karşı karşıya geldi. Kadro kalitesi açısından Danimarka’nın fersah fersah önde olduğunu söylemek mümkün. Eriksen’inden tutun Sisto’suna Jorgensen’ine kumaşı iyi isimler mevcut. İrlanda Cumhuriyet’inde ise oyuncu anlamında dar yıllardan geçiyorlar. Ne bir gözdeleri ne bir dikkat çeken isimleri var. Savunma yaparak turu geçmeye çalışacaklar ama işleri çok zor.

Danimarka kazanır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

 

CEVAP VER