695 Kuzey İrlanda – İsviçre Banko tahmin

0

9 Kasım Perşembe Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 695 iddaa kodlu Kuzey İrlanda – İsviçre maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

695 Kuzey İrlanda – İsviçre

Avrupa Şampiyonasında ortaya koyduğu mücadele ile takdir toplayan Kuzey İrlanda, 1986 yılında Meksika düzenlenen şampiyonanın ardından ilk kez Dünya Kupası vizesine bu kadar yaklaştı. Saha avantajını iyi kullanıyorlar. Grupta 9 maç kazanmasına rağmen son maçında Portekiz’e yenilen İsviçre grup liderliğinden olmuştu. Konuk ekipte Djourou, Stocker, Eren Derdiyok ve Drmiç kadroda yok. Dengeli bir başlangıç bekliyorum. İlk yarıda eşitlik bozulmaz. 90 dakika sonunda saha avantajını iyi kullanan Kuzey İrlanda yenilmez.

Tahmin: İY 0

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER