694 Hırvatistan – Yunanistan Banko tahmin

0

9 Kasım Perşembe Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 694 iddaa kodlu Hırvatistan – Yunanistan maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

694 Hırvatistan – Yunanistan

Basit puan kayıpları sonrasında grup liderliğini İzlanda’ya kaptıran Hırvatistan’da Ante Caciç dönemi bitmişti. 7 Ekim’de takımın başına geçen Zlatko Daliç yönetiminde Ukrayna deplasmanında kazanarak play off oynama hakkı elde ettiler. Daliç 7 sezondur Arap yarım adasında takım çalıştırdı. Milli takım düzeyinde fazla bir deneyimi olmamasına karşın iyi bir başlangıç yaptı. Sakatlıkları bulunan Corluka ve Kovaçiç dışında önemli bir eksik yok. Yunanistan savunması ile ayakta kalan bir ekip. Kadro kaliteleri düşmesine rağmen Michael Skibbe takımından iyi verim alıp play off’u gördü. Hırvatistan yüksek teknik kapasitesiyle Yunansitan karşısında en az 2 farklı kazanıp ilk maçta avantajlı skour elde eder.

Tahmin: H1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER