685 Tofaş – Darüşşafaka Basketbol tahmin

0

Basketbol maçlarına özel iddaa tahminleri.. 7 Ekim cumartesi Basketbol iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

685 Tofaş – Darüşşafaka

Geçen sezon tekrar lige çıkan Tofaş, organizasyonu ile sıklıkla basketbolseverlerin takdirini kazanan bir kulüp haline geldi. Ligte de mucizevi bir şekilde playoff’a kaldılar. Son yıllarda takımı sürükleyen guardlar Barış ve Mejia bu sezon da kadroda. Muhsin, Kadir, Yiğit ve Berkan gibi gençler de bu sezon alacakları sürelerde göz doldurmak için bekliyor. Kenny Kadji, Raymar Morgan, Josh Owens ve Pierria Henry ile anlaştılar. Orhun Ene takımın başında görevine devam ediyor. Son yıllarda ligimizde kalitesini ortaya koyan Crocker sakatlığından 2 ay oynamayacak olması ile Andy Rautins ile anlaştılar. Yaptığı kuvvetli yatırımlara rağmen istenilen başarıyı alamayan Darüşşafaka artık Doğuş grubunun Fenerbahçe ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonrası daha farklı bir görüntüde yer alacak. David Blatt’ın kalması sürpriz oldu. Wilbekin, Okben ve Furkan takımda kaldı. Emircan Koşut, Muhammed Baygül, Kartal Özmızrak, Will Cummings, Howard Sant-Roos, Stanton Kidd, James Bell, JaJuan Johnson ve Micheal Eric ile anlaştılar. Doğuş Özdemiroğlu takıma geri döndü. Tofaş’da Henry de son günlerde antrenmanlara döndü ve oynayabilir. Morgan ve Mejia’nın da sakatlık problemleri vardı ama durumları ciddi değildi ve oynayabilecekler. Ivan Paunic son transferleri oldu. Darüşşafaka yeniden yapılanan bir takım olmasına rağmen hazırlık döneminde çok iyi performans gösterdi. Tofaş da sakatlık problemleri sebebi ile bazı maçlarda farklı mağlup olsa da genel olarak iyi bir görüntü sergiledi. Yine de yüksek skorlu maç sonunda Darüşşafaka’nın kazanmasını bekliyorum.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER