673 Galatasaray – Gaziantep basketbol tahmin

0

Basketbol maçlarına özel iddaa tahminleri.. 7 Ekim cumartesi Basketbol iddaa tahminleri ve maç yorumları. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

673 Galatasaray – Gaziantep

Geçen sezon tekrar Euroleague’de mücadele etme hakkı kazanan Galatasaray’da takım kimyasının sağlanamaması ve yaşanan sorunlar yine çalkantılı bir sezon geçirmelerine neden oldu ve ligte de üst üste 3. sezon finale çıkamadılar. 5 sene sonra Ergin Ataman ile yollar ayrıldı. Erman Kunter çok uzun yıllar sonra takımın başına geçti. Kadroda silbaştan yapıldı. Göksenin, Emir ve Ege takımda kaldı. Alex Renfroe, Mehmet Yağmur, Scotty Hopson, Richard Hendrix, Dwight Hardy, T.J Cline, DaJuan Summers ve Rakeem Christmas ile anlaştılar. Gaziantep son 2 yılda playoff’a kalmayı başardı. Geçen sezon Jefferson’ın transferi ile bambaşka bir yapıya bürünen ekip ligte devlerin bileğini bükmeye başlamış ve flaş bir çıkış yakalamıştı. Stefanos Dedas görevine devam ediyor. Marcus Haislip ve Jure Balazic bu sezon da takımda. Mark Lyons, Orhan Hacıyeva, Erolcan Çinko, Cameron Clark, Sean Armand, D.J White ve Victor Rudd ile anlaştılar. Can Uğur Öğüt takıma geri döndü. Gaziantep’de Clark sakatlığından uzun süre oynamayacak. Gaziantep geçen hafta daha önce Konya’da forma giymiş Sean Williams’ı takıma kattı. Galatasaray’ın hazırlık döneminde Fransa’daki maçlarda fena bir görüntü sergilemese de İstanbul’daki son hazırlık maçlarında hücumda çok zayıf gözüktü. Gaziantep de geçen hafta bir ara 15 sayıya çıkarttığı farkın ardından Galatasaray’ı 69-63 devirmişti. Gaziantep’in düşük skorlu maç sonunda sürpriz yapabileceğini tahmin ediyorum.

Tahmin: ALT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER