6 Aralık Çarşamba Şampiyonlar Ligi Tahminleri

0

6 Aralık Çarşamba Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

175 Shakhtar Donetsk – Manchester City

Grupta 5’te 5 yapan ve liderliği garantileyen City’nin buraya ciddi bir rotasyonla gideceğini düşünüyorum. Bundan dolayı da Shakhtar’ın kazanmasını öneriyorum. Shakhtar’a bu maçta 1 puan yetecek. Napoli, Feyenoord’u deplasmanda yenemezse Shakhtar her halükarda gruptan çıkacak ama Ukrayna ekibinin kendi işini kendisinin bitireceğini düşünüyorum. Maç öncesi kadroya bakmakta fayda var ama ben City’nin çok büyük rotasyona gitmesini beklediğimden dolayı Shakhtar’ın kazanmasını önereceğim. Konuk takımın önemli ismi Kevin de Bruyne cezalı.

Tahmin: 1

Shakhtar berabere kalsa dahi grup ikincisi olarak adını son 16 turuna yazdıracak. Kaybederse, Napoli’nin Feyenoord deplasmanından mağlubiyet ya da beraberlikle dönmesini bekleyecek. Ancak Shakthar adına iyi bir haber City cephesinden geldi. Pep Guardiola, yedek ağırlıklı bir kadroyla gidecek Ukrayna’ya. Tabii City konusunda ne kadar yedekten bahsedebilirsek… Pep’in ekibi son 3 maçını 2-1 kazandı ama en iyi futbolunu oynamadı. Shakhtar cephesinde birkaç eksik olsa da, istediklerini alacaklarını düşünüyorum. Beraberlik bekliyorum.

Tahmin: Beraberlik

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER