522 Apollon Limassol – Midtjylland Banko tahmin

0

17 Ağustos Perşembe gününe özel banko maçlar ve banko tahminler.. 522 iddaa kodlu Apollon Limassol – Midtjylland maçına özel iddaa yorumu. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın.

522 Apollon Limassol – Midtjylland

Apollon öyle süper bir takım değil ama bazı avantajları da yok değil. Öncelikle iklim avantajına sahip. Güney Kıbrıs’ta hava sıcaklığı 40 dereceye yakın. Danimarka’da ise 20 civarı! Neredeyse 20 derecelik bir fark var ve Midtjylland’lı futbolcuların bu yüzden zorlanması muhtemel. Diğer yandan konuk ekibin savunması hala oturmadı. Bu sene çıkılan 11 maçta kalelerinde 19 gol yediler. Apollon, iyi orandan değerlendirilebilir.

Tahmin: 1

  • Bu sezon ligde, 3,1 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %40 oranında galip geldiler. (2 / 5)
  • Apollon Limassol, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 3 maçı da kazandı.
  • Bu sezon ligde, 1,9 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %57,14 oranında galip geldiler. (4 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %9,52 oranında berabere tamamlandı. (2 / 21)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.     

CEVAP VER