506 Rangers – Progres Niederkorn Banko tahmin

0

UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 506 iddaa kodlu Rangers – Progres Niederkorn maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

506 Rangers – Progres Niederkorn

Rangers adını buralarda görmek benim gibi futbol düşkünü pek çok kişiyi hem duygulandırıyor hem de mutlu ediyor sanırım. Kayyum atanan ve lig düşürülen ekibin toparlanıp eski günlere dönerek Celtic ile mücadele etmesi kısa vadede müümkün olmasa da bir efsanenin dirilişini izlemek bir hayli keyif veriyor. Lüksemburg ekibi Niederkorn ise tıpkı ülke futbolu gibi gelişim içinde ancak bu seviyeler için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Ranger ilk maçta en az 3 farkı yakalayacaktır.

Tahmin: 1

Rangers FC ile FC Progres Niedercorn, UEFA Avrupa Ligi Eleme Turu 1. Ön Eleme Turu ilk maçında karşı karşıya geliyor.

50.947 kişi kapasiteli Ibrox Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı İsveçli hakem Mohammed Al-Hakim yönetecek.

  • İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER