506 İngiltere – Brezilya Banko tahmin

0

14 Kasım Salı Futbol maç yorumları ve iddaa tahminleri. 506 iddaa kodlu İngiltere – Brezilya maçına özel tahmin. Her gün banko maçlar ve kuponları tek tek sizlerle buluşturuyoruz. Hafta içi programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin1.org’ta olacak.

506 İngiltere – Brezilya

Öncelikle bu karşılaşmanın yorumuna, Brezilya’nın ideal onbirle sahaya çıkacağını belirterek başlayalım. Birçok milli takımın aksine Brezilya ikinci maçta rotasyon düşünmüyor. Wembley’de Brezilya İngiltere karşısında Samba yapmak istiyor. Japonya ile oynanan hazırlık maçında Brezilya Neymar, Marcelo ve Gabriel Jesus’un golleriyle 3-1 kazandı. İngiltere ise Almanya ile golsüz berabere kalarak keyif vermedi. Mevut kadro derinliğiyle işleri kolay değil. John Stones, Harry Maguire, Jake Livermore, Ruben Loftus Cheek gibi isimlerle Almanya karşısında şansları da yanındaydı. Tam kadro olması beklenen Brezilya karşısında ise bu kez şans onlara gülmeyebilir. Neymar başta olmak üzere yıldızlar Wembley’de çok daha motive sahaya çıkacaklardır. İngiltere karşısında bu orandan Brezilya galibiyeti denemeye değer duruyor. Tercihim 1.60’lık oranıyla Brezilya galibiyeti.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER